מהי "אנימה"?
פירוש השם "אנימה": מלועזית - נפש האדם, נשמה, רוח, חיים;ע"פ יונג - העיקרון הנשי, האישיות הפנימית; בעברית - אני-מה? מהאני?   
כללי:         
אנימה השמה חברה להשמת כוח אדם מקבוצת אנימה הכוללת חברת השמה, בי"ס לקואצ'ינג, ייעוץארגוני והכוון תעסוקתי. הוקמה ב- 1997, על ידי גיורא תדמור. קדמו להקמתה ניסיון שלשש שנים בתחום הייעוץ הארגוני בארץ ובארה"ב. צוות העובדים באנימה, בעליניסיון והשכלה מתחומי הפסיכולוגיה, משאבי האנוש והייעוץ ארגוני.
אנימה משלבתבפועל בין הגשמת שאיפות העובד, לחזונה של החברה המחפשת עובדים. היא פועלת בשיתוףפעולה ארוך טווח עם חברות שונות, הכולל תהליך לימוד משותף של צרכי הארגון והענקתכלים יישומיים למקבלי ההחלטות בענייני העובדים. התנהלות זו מאפשרת לעובד להגשים אתחזונו, תפקודו וסיפוקו.
ייחודה של החברה הינו באופן אבחון צרכי החברות השונותומציאת פתרונות יצירתיים ומתאימים עבורן. האבחון מנתח אספקטים כגון מטרותעסקיות, שיווקיות והגדרות תפקיד, תוך הבנת סביבת העבודה העסקית בה פועלת החברה. במהלך השנים מספקת חברת אנימה שירותים למגוון חברות במשק תוך התמחות בתחום העיסוקשל החברות ובצורכיהן
כדאי לעבוד אתנו כי:
1. מטרתנו הראשונה היא שאתה העובד תהיה מאושר, מסופק ומאותגר בעבודתך. עוד בשלב הראיון תוכל/י להבחין בתחושה שונה, הראיון כולו מתבצע אחרת - זאת בכדי שנכיר אותך בדיוק כמו שאת/ה.
2. אנו מכירים את הלקוחות איתם אנו עובדים אישית ולעומק: אנחנו יודעים על אופציות הקידום בחברה, מכירים את סביבת העבודה, סוג המנהלים הקיימים. כל זאת כדי לבדוק מה מתאים עבורך.
3. אנחנו מקצועיים בתחומים בהם עוסקות החברות איתן אנו עובדים, נוכל לדבר ולספר לך על המגמות בענף, על השינויים הצפויים וכן יש לנו התמחויות פר מקצועות, לדוגמא: אנחנו מכירים את הקולגות והאנשים בתחום הכספים ובשאר תחומים. מקצועיות זו יכולה לשמש לך ככלי לבדיקת התאמתך לחברה.
4. אנו מזמנים מועמדים אך ורק למשרות ספציפיות ולא לצורך הגדלת המאגר.
5. ל'אנימה השמה' יש מס' רב של חברות איתן עובדים בבלעדיות לאורך שנים גם בתחומים נוספים של הקבוצה.
ולסיכום: אנו מציעים למועמדים של 'אנימה השמה', יחס אישי ויד בוטחת בדרך למשרה הנכספת. מתוך הראייה הייחודית שלנו, אנו דואגים שתהיה למאושר במקום העבודה שבחרת.
בהמשך לכך אנו מציעים לך בעת שליחת קו"ח אל חברתנו, להוסיף עמוד מקדים ובו תפרט את המשרות אליהן אתה שואף, מה מלהיב אותך, איזה מקצוע/תחום "עושה לך את זה" כי יש לנו את כל היכולת והאפשרות ליצור לך את הקריירה בה אתה חפץ.
 

 

 מוזמנים לפעילויות הנוספות של קבוצת אנימה:

anima-gt.com - תכנון קריירה והכוון תעסוקתי או יעוץ תעסוקתי

יעוץ ארגוני

קואצ'ינג

הדרכות וסדנאות ומאמרים

 

 

 

   מחברים אנשים  לחזון
דף בית  | צרו קשר | 
רח' רוטשילד 113 תל אביב טל': 03-5795544 פקס: 03-6728787
לייבסיטי - בניית אתרים